PL YT FB
flowers flowers 2 3

Булкамід при нетриманні сечі

Булкамід – це густий гелевий наповнювач. На відміну від інших наповнювачів, що використовуються в медицині, він не всмоктується (як гіалуронова кислота), не містить частинок будь-яких речовин (повністю розчинний) і нейтральний для організму. Застосовується для лікування стресового нетримання сечі у жінок. Під час 7-річного спостереження за ефективністю застосування Булкаміду було помічено, що завдяки використанню невсмоктуваного гелю більшість жінок після процедури надалі повідомляють про користь від лікування.

Булкамід вводять шляхом ін’єкції через отвір уретри в стінку біля сечового міхура. В результаті на місці ін’єкції утворюється потовщення. Булкамід вводять невеликими порціями по колу всієї уретри. Наприклад, якщо уявити собі уретру як циферблат годинника, то Булкамід вводиться в позиціях 8, 10, 2, 4 години. У місці ін’єкції безпосередньо біля сечового міхура утворюються потовщення, яке звужує уретру. Це посилює закриття уретри та покращує контроль за сечовипусканням.

Через рік після введення Булкаміду об’єктивне поліпшення спостерігалося у понад 80% пацієнтів, а суб’єктивне — у близько 90%. В ході досліджень ефективність зберігалася на рівні 80% протягом 5 років з моменту введення. У деяких пацієнтів, у яких добрій ефект не був досягнутий, проводили додаткове введення Булкаміду. Після повторного введення кількість задоволених пацієнтів набагато зростала.

Процедура не вимагає тривалого перебування в лікарні. Проводиться під загальною та/або місцевою анестезією (ін’єкція анестетика в область уретри). Після процедури пацієнтка залишається в лікарні, поки вона не помочиться, а потім може залишити лікарню. Наступного дня вона може повернутися до повсякденного життя.

Серйозних ускладнень у випадку десятків тисяч процедур лікування Булкамідом, проведених у всьому світі, не спостерігалося.  Ускладненнями, які можуть виникнути:  тимчасові болі під час та незабаром після операції (біль можна зменшити шляхом застосування анестезії або знеболюючих засобів), невелика кількість крові в сечі, затримка сечовипускання, болісне сечовиділення та/або інфекція сечовивідних шляхів. Ці ускладнення є тимчасовими і зникають протягом декількох днів.