PL YT FB
flowers flowers 2 3

Відділення лікарні

Нижче ми представляємо короткий зміст найважливішої інформації про відділення лікарні «Медфеміна». Ми також пропонуємо зробити віртуальну прогулянку та проглянути фотогалерею, доступну в розділі „Про лікарню”.

ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Оглядова приймального відділення розташована на першому поверсі лікарні «Медфеміна», безпосередньо біля головного входу. Приймальне відділення включає реєстратуру, де ви можете домовитись про всі необхідні формальності, пов’язані з госпіталізацією, зручну кімнату очікування для пацієнток та супроводжуючих, а також кабінети діагностики. Кабінети мають доступ до гігієнічної кабіни пацієнток, в якій кожна пацієнтка може скористатися душем, біде та туалетом. Усі приміщення в приймальніому відділенні також пристосовані до потреб пацієнток-інвалідів. Діагностичні кабінети в приймальніому відділенні оснащені сучасним медичним обладнанням: висококласні лікарняні ультразвукові апарати Voluson 8E, пристрій для контролю пульсу плода, підключений до лікарняної мережі моніторингу КТГ, та зручні гінекологічно-процедурні крісла.

ГІНЕКОЛОГІЧНО-АКУШЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Відділення гінекології та хірургії розташоване на другому поверсі будівлі лікарні «Медфеміна». У межах відділення є одно- і двомісні кімнати для перебування пацієнток. Всі палати відділення оснащені кондиціонером, мають доступ до Інтернету, мультимедійні дисплеї, кожна палата має ванну кімнату з душовою кабіною. Номери були спроектовані так, щоб вони нагадували умови розкішного готелю, а не лікарні. Відділення може одночасно приймати 13 пацієнток. Реєстратура відділення та кімната медичного персоналу розташовані в центрі відділення, щоб забезпечити негайну реакцію у випадку, якщо пацієнт викликає персонал.

Під час перебування у відділенні пацієнти мають у своєму розпорядженні зручні лікарняні ліжка з електричним управлінням, пацієнтка може змінити конфігурацію положення матраца за допомогою пульта дистанційного керування та пристосувати його до власних уподобань. Поруч із кожним ліжком є медична панель, що містить комунікації, необхідні для обслуговування пацієнтів, кнопку пейджингової системи для виклику персоналу. Увімкнення та вимкнення основного світла в кімнаті та індивідуальної лампи для читання також здійснюється за допомогою кнопки пульта дистанційного керування пейджингової системи. У всіх палатах пацієнток також були встановлені сенсорні панелі сучасної системи обслуговування, на яких персонал лікарні вводить описи лікування та заходів, що проводяться у пацієнток. Панелі також дозволяють негайно викликати допомогу в надзвичайних ситуаціях, тим самим підвищуючи рівень безпеки пацієнток.