PL YT FB
flowers flowers 2 3

Естетична гінекологія

Пластична хірургія статевих губ – як повинні виглядати ідеальні статеві губи?

Багато жінок задаються питанням, як повинна виглядати інтимна зона жінки і чи не відрізняється вона від ідеалу в їхньому випадку? Найчастіше скарги стосуються зовнішнього вигляду статевих губ. Слід визнати, що універсальної закономірності зовнішнього вигляду статевих органів не існує, оскільки існують варіації їх розміру, кольору, товщини та симетрії. Якщо жінка почувається комфортно і не відчуває дискомфорту, ми класифікуємо кожен тип статури як стандартний варіант. Зовнішній вигляд і розмір статевих губ можуть, на думку пацієнта, негативно вплинути на інтимне здоров’я, самопочуття та якість сексуального життя жінки.

Які найпоширеніші скарги повідомляють пацієнти?

Проблеми, що виникають внаслідок різної будови статевих губ, найчастіше є результатом збільшення малих статевих губ. Це викликає садна, інтимні інфекції, проблеми з дотриманням гігієни, важке використання тампонів та заняття певними видами спорту (наприклад, їзда на велосипеді або верхова їзда). Це також дискомфорт, коли пацієнтка хоче одягнути тісний одяг, нижню білизну або купальний костюм, а також коли вона відчуває біль та перешкоду під час статевого акту. Є жінки, які відчувають психологічний дискомфорт, пов’язаний з неестетичним виглядом статевих губ, що обертається їхнім самопочуттям, самооцінкою та сексуальним задоволенням. Варто також згадати ситуації, коли структура вульви змінюється вдруге після попередньої
важкі, травматичні пологи з розривом або розрізом промежини або іншою травмою, гормональне лікування в дитячому віці, внаслідок пірсингу або в результаті певних специфічних сексуальних практик Усі вищеописані ситуації стануть свідченням здоров’я для проведення хірургічної корекції зовнішнього вигляду статевих губ на прохання пацієнта.

Що таке пластична хірургія статевих губ (естетична гінекологія)?

Лабіопластика – це хірургічна процедура, спрямована на досягнення оптимального поліпшення зовнішнього вигляду та функцій статевих губ. Ми маємо на вибір понад 12 методів лікування, які індивідуально адаптовані до типу недуг та дефектів. Підбираючи методику лікування, ми враховуємо розмір, колір менших губ, місце заростання, місце рубця після процедури та інші фактори.

Як виглядає процедура?

Корекція статевих губ проводиться під місцевою анестезією або за допомогою анестезіолога. Ми визначаємо тип анестезії під час першого кваліфікаційного візиту та залежить від обсягу операції. Тривалість процедури становить від 0,5 до 1,5 годин. Іноді це довше для досягнення бажаного ефекту. Через те, що це делікатна і точна процедура, ми використовуємо дрібні і гострі інструменти, а також косметичні шви, а це означає, що післяопераційний біль мінімальний, рана швидко заживає і залишає мінімальні сліди.

Який період після лікування?

Пацієнт залишається під спостереженням до 24 годин після корекції. Для зняття болю достатньо загальнодоступних знеболюючих препаратів (ібупрофен або парацетамол). Приблизно через тиждень рани спочатку загоюються, а виступаючі кінці ниток можна видалити під час наступного візиту. Всі рани інтимних зон супроводжуються набряком, який зникає до 4 тижнів після процедури. Ви можете повернутися до повноцінної спортивної та сексуальної активності приблизно через два місяці. Потім також оцінюється кінцевий ефект корекції.

З якими пацієнтами рекомендується проконсультуватися в області лабіопластики?

Запрошуємо проконсультуватися з нами, коли розмір або асиметрія статевих губ заважає нормальному функціонуванню. Коли жінка відчуває проблеми зі здоров’ям, спричинені збільшенням статевих губ, і не задоволена зовнішнім виглядом своїх статевих губ. Я запрошую всіх тих дам, які хочуть відновити свою природну функціональність і бажаний зовнішній вигляд своїх статевих губ. Будуть обговорені методи та час лікування, і ви зможете побачити кінцеві ефекти після лікування та до цього з великої бази даних, що є в нашому розпорядженні.