PL YT FB
flowers flowers 2 3

Dr Artur Kucharski

Доктор Артур Кухарський – гінеколог-акушер, який також спеціалізується на лікуванні жіночих захворювань. З 2009 року він також займається естетичною медициною. У 2001 році з відзнакою здобув звання спеціаліста другого ступеня в акушерстві та гінекології. У 2000-2014 роках працював у відділенні гінекології та акушерства спеціалізованої лікарні ім. А. Фалькевича у Вроцлаві. У 2015 році він працював завідувачем гінеколого-акушерського відділення лікарні Euromedicare у м. Любіні.

Він є одним із піонерів з лікування у галузі естетичної гінекології у Вроцлаві. У 2012 році, як один із перших лікарів у Польщі, після навчання у всесвітньо відомого лікаря Реда Елінсода з Каліфорнії в США, він опублікував статті про естетичну гінекологію та сучасні методи лікування в загальнонаціональному журналі. Тоді багато з цих питань все ще були табу.

Використовує свої знання та великий досвід у виконанні процедур у галузі естетичної хірургії жіночих статевих органів, включаючи перинеопластику, вагінальний стеноз, реконструкцію дівочої пліви та інші вроджені та набуті дефекти жіночих статевих органів. Він також виконує лабіопластику методами деепітелізації, V-пластики та методом TRIM, відновлюючи природний вигляд малих та більших статевих губ, з можливістю ліпотрансферу та збільшення за допомогою гіалуронової кислоти. Крім того, він виконує хірургічне видалення гінекомастії у поєднанні з ліпосакцією жирової тканини молочної залози у чоловіків, а також лазерне лікування легких форм стресового нетримання сечі у жінок, операції ревіталізації піхви, а також хірургічне лікування для більш важких форм стресового нетримання сечі за допомогою слінгових методів (TOT, TVT). Він має численні сертифікати компетентності в галузі естетичної медицини, включаючи використання гіалуронової кислоти, ботулотоксину, імплантацію ліфтингових ниток.

У процесі своєї професійної роботи він провів багато вагінальних та перинеопластичних процедур у пацієнток із повним випаданням або опущенням дітородного органу в результаті пошкодження м’язів тазового дна після важких травматичних пологів. Він також спеціалізується на гістероскопічних процедурах, а також лапароскопічних процедурах в області передових лапароскопічних методик при таких захворюваннях, як міома матки, кісти яєчників, ендометріоз, реконструкція фаллопієвої труби, а також з гінекологічної онкології.

Він є членом Польського естетичного та антивікового медичного товариства, Польського товариства естетичної та реконструктивної гінекології та Польського гінекологічного товариства. Активно підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у конгресах, симпозіумах та тренінгах. Є автором наукових праць, у тому числі постійним консультантом кількох журналів.