PL YT FB
flowers flowers 2 3

Dr Marek Pochwałowski

Marek Pochwałowski – гінеколог у Вроцлаві

Доктор медичних наук, спеціаліст з гінекології – акушер

Досвід:

  • 1989 – Клініка гінекології та акушерства Медичної академії по вулиці Дирекційній у Вроцлаві. Піонер у введенні лапароскопічних методів у Нижній Сілезії – звання консультанта Європейського товариства ендоскопії
  • 1990 – кваліфікація 1-го ступеня з гінекології та акушерства
  • 1993 – кваліфікація 2-го ступеня з гінекології та акушерства
  • 2000 р. – здобув звання доктора медичних наук
  • 2000-2006 рр. – завідувач відділення хірургічної гінекології 2-ї Кафедри та клініки гінекології у Вроцлаві
  • з 2007 р. – дотепер консультує та виконує хірургічні процедури в приватних гінекологічних клініках

Про себе:

Активно їздить на лижах та займається легкою атлетикою, любить подорожі, книги та сад.

Доктор медичних наук Марек Похваловський – видатний фахівець з багаторічним професійним досвідом. Випускник Медичної академії у Вроцлаві. У 1990 р. здобув спеціалізацію 1-го ступеня з акушерської гінекології, через три роки здобув спеціалізацію 2-го ступеня в цій галузі. Багато років працював завідувачем відділення хірургічної гінекології в клініці гінекології та акушерства Медичної академії у Вроцлаві.

Спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань. Спираючись на багаторічний досвід проведення операцій, він пропонує допомогу також у дуже складних випадках. Протягом усього процесу він виявляє велике розуміння, такт і терпіння. Чудово пояснює всі сумніви, з якими стикаються пацієнти. Є видатним першопрохідцем в освоєнні лапароскопічних операцій (звання консультанта Європейського товариства ендоскопії) – його знання та вміння сприяли розвитку цієї методики у Нижній Сілезії. Учасник та організатор навчвнь з лапароскопічного методу.

Проводить кваліфікації на проведення процедур в центрі здоров’я «Медфеміна», дотримуючись найвищих стандартів. Також займається естетичною гінекологією та проводить процедури правової зміни статі. Спеціалізується на лапароскопічних процедурах міоми, кісти яєчника, ендометріозу та багатьох інших гінекологічних змін.

Вважає, що гінеколог є лікарем жінок на кожному етапі їхнього життя, тому намагається надати своїм пацієнткам допомогу та лікувати гінекологічні захворювання та проблеми статевої сфери.