PL YT FB
flowers flowers 2 3

Ginekologia operacyjna

Drogie Panie, za nami bardzo ciężkie, a zarazem bardzo satysfakcjonujące dni 👏. Na liście zadań, których podjęli się nasi specjaliści znalazło się m.in. kilka zabiegów z ginekologii operacyjnej i ginekologii estetycznej 👍.

✅ zabiegi plastyki miejsc intymnych po urazach poporodowych,
✅ zabiegi wyłyżeczkowania macicy po poronieniu (/lyzeczkowanie-po-poronieniu/),
✅ laparoskopowe wyłuszczenie zmiany jajnika i chromopertubacja (zabieg diagnozujący przyczyny niepłodności, polegający na sprawdzeniu drożności jajników),
✅ usunięcie endometriozy w bliźnie po cięciu cesarskim (/endometrioza-w-bliznie-po…/),
✅ wyłuszczenie mięśniaka oraz zabieg wyłuszczenia guzków z blizny po CC z korektą blizny.

To oczywiście tylko niewielka część problemów, z którymi zgłaszają się do nas Pacjentki. Pragniemy przypomnieć również, że dbając o 🌺 profesjonalną opiekę medyczną, w naszym szpitalu nieustannie przestrzegamy także❗wszystkich możliwych zasad bezpieczeństwa i zasad higieny, związanych z niepożądaną obecnością wirusów. Posiadamy 👉 filtrację laminarną powietrza sali operacyjnej, 👉 specjalne filtry antywirusowe (kilka specjalnych typów) w obiegu gazów, zamgławianie sali aerozolem odkażającym oraz 👉 pełne zabezpieczenie w środki ochrony osobistej personelu.

Zarówno każdą naszą Pacjentkę jak i nasz cały personel 📣 poddajemy TESTOM PCR przed zabiegiem. W naszym szpitalu nadal obowiązuje zaś bezwzględny zakaz odwiedzin.

Aby umówić się na wizytę u specjalisty wystarczy natomiast do nas zadzwonić 😊. Jesteśmy dla Was pod numerem ☎️ 71 333 000 3