PL YT FB
flowers flowers 2 3

O szpitalu Medfemina

Szpital Medfemina to pierwszy prywatny szpital z zakresu ginekologii, położnictwa i chirurgii, który został otwarty w połowie listopada 2015 roku we Wrocławiu. Szpital powstał jako kontynuacja działalności przychodni ginekologiczno – położniczej Medfemina, w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na zapewnienie  Państwu bezpieczeństwa podczas zabiegów  oraz komfortowego pobytu w naszym szpitalu  przy współudziale wykwalifikowanych położnych, pielęgniarek, lekarzy neonatologów oraz anestezjologów. Gwarantujemy indywidualne prowadzenie kobiety przez cały okres ciąży. Zapewniamy wszelkie standardy opieki okołoporodowej, śledzimy trendy, szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje.

W szpitalu Medfemina oferujemy również wykonanie specjalistycznych zabiegów oraz małoinwazyjnych operacji ginekologicznych takich jak: histeroskopia diagnostyczna i zabiegowa, laparoskopia diagnostyczna i zabiegowa oraz laparotomia. Naszą mocną stroną jest także nowoczesna ginekologia estetyczna. Szeroki wachlarz zabiegów oferowanych w naszym szpitalu, przyczyni się do podniesienia komfortu psychicznego i fizycznego naszych Pacjentek.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego szpitala?

  • naszą pasją jest lepsza medycyna oraz stawianie dobra Pacjenta na pierwszym miejscu,
  • szpital Medfemina to wspaniałe miejsce do pracy, zatrudniony personel medyczny nie przychodzi tutaj wyłącznie pracować, lecz służyć dobru Pacjenta,
  • posiadamy profesjonalną kadrę medyczną z bogatym doświadczeniem
  • zapewniamy najlepsze warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo podczas zabiegów oraz troskliwą opiekę ze strony lekarzy i pielęgniarek
  • nasz szpital to miejsce bezpieczne, komfortowe i przyjazne pacjentkom
  • Twoje zdrowie jest naszą misją, chcemy być Twoim najbardziej zaufanym partnerem medycznym na całe życie,
  • przez cały czas dążymy do perfekcji, tworzymy opiekę medyczną przyszłości już teraz.