PL YT FB
flowers flowers 2 3

Oddziały szpitala

Poniżej prezentujemy skrót najważniejszych informacji o oddziałach szpitala Medfemina. Proponujemy również zapoznać się ze spacerem wirtualnym oraz galerią zdjęć dostępną w sekcji „O szpitalu”.

IZBA PRZYJĘĆ

Izba przyjęć zlokalizowana jest na parterze szpitala Medfemina, bezpośrednio przy głównym wejściu. W skład izby przyjęć wchodzi recepcja, w której można załatwić wszelkie niezbędne formalności związane z przyjęciem do szpitala, wygodna poczekalnia dla pacjentek i osób towarzyszących oraz gabinety diagnostyczne. Gabinety posiadają dostęp do kabiny higienicznej pacjentek, w której każda przyjmowana pacjentka może skorzystać z prysznica, bidetu oraz toalety. Wszystkie pomieszczenia izby przyjęć przystosowane są także do potrzeb pacjentek niepełnosprawnych. Gabinety diagnostyczne izby przyjęć wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny: wysokiej klasy szpitalne aparaty USG Voluson 8E, aparat do monitorowania tętna płodu podłączony do szpitalnej sieci monitorowania KTG oraz komfortowe fotele ginekologiczno – zabiegowe.

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-CHIRURGICZNY

Oddział ginekologiczno – chirurgiczny znajduje się na drugim piętrze budynku szpitala Medfemina. W ramach oddziału zlokalizowane są pokoje pobytowe pacjentek w konfiguracji jedno- i dwu-osobowej. Wszystkie pokoje oddziału są klimatyzowane, posiadają dostęp do internetu, wyświetlaczy multimedialnych, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje zostały zaprojektowane tak aby pobyt w nich przypominał warunki luksusowego hotelu a nie szpitala. Oddział jednoczasowo może przyjąć 13 pacjentek. Recepcja oddziału oraz dyżurka personelu zostały umiejscowione na środku oddziału aby zapewnić natychmiastową reakcję w przypadku wezwania personelu przez pacjentkę.

Podczas pobytu na oddziale do dyspozycji pacjentek są wygodne, elektrycznie sterowane łóżka szpitalne, pacjentka może zmieniać konfigurację położenia materaca za pomocą pilota i dostosowywać je do własnych preferencji. Przy każdym łóżku znajduje się panel medyczny zawierający niezbędne do obsługi pacjentek media, przycisk systemu przywoławczego do wzywania personelu. Włączenie oraz wyłączenie światła głównego w pokoju oraz indywidualnej lampki do czytania odbywa się także za pomocą przycisku pilota systemu przywoławczego. We wszystkich pokojach pacjentek zainstalowano także panele dotykowe nowoczesnego systemu obsługi pacjenta, na których personel szpitala wprowadza opisy i czynności wykonanych przy pacjentkach. Panele pozwalają także na natychmiastowe wezwanie wsparcia w sytuacji nagłej zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa pacjentek.