PL YT FB
flowers flowers 2 3

O szpitalu

O szpitalu Medfemina

Szpital Medfemina – pierwszy prywatny szpital ginekologiczno – położniczy we Wrocławiu został otwarty w połowie listopada 2015 roku. Szpital powstał jako kontynuacja działalności przychodni ginekologiczno – położniczej Medfemina, w jej bezpośrednim sąsiedztwie.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Personel

W stworzonym od podstaw zespole medycznym szpitala Medfemina znaleźli się ludzie dla których dobro Pacjenta jest największą wartością. O Państwa bezpieczeństwo i dobre zdrowie zadba grupa wszechstronnie wykształconych i starannie dobranych profesjonalistów z długą praktyką kliniczną.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Zespół dyżurny

Zespół dyżurny szpitala Medfemina jest do Twojej dyspozycji.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Oddziały szpitala

Poniżej prezentujemy skrót najważniejszych informacji o oddziałach szpitala Medfemina. Proponujemy również zapoznać się ze spacerem wirtualnym oraz galerią zdjęć dostępną w sekcji „O szpitalu”.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Blok porodowy i operacyjny

Blok porodowy oraz operacyjny zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi, światowymi standardami i trendami dla szpitali kobiecych. Konstrukcja i rozmieszczenie pomieszczeń bloku porodowego i operacyjnego zapewnia naszym pacjentkom maksymalne bezpieczeństwo przy maksimum komfortu zarówno dla nich jak i dla naszego personelu.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Warunki pobytu – spacer wirtualny

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o oferowanych przez szpital Medfemina warunkach pobytu. Na Państwa życzenie zaprezentujemy Państwu szpital, prosimy umawiać terminy telefonicznie z recepcją szpitala.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Wyposażenie szpitala Medfemina

Szpital Medfemina został wyposażony zgodnie z najnowocześniejszymi, światowymi standardami dla szpitali ginekologiczno – położniczych. Niejednokrotnie wykorzystywany w naszym szpitalu sprzęt jest wyższej jakości niż w wielospecjalistycznych szpitalach publicznych III-najwyższego stopnia referencyjności.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.